Festival komunistov východoslovenského kraja.

Dňa 27.8.2016 sa v Zamutove (okr. Vranov nad Topľou) konal festival komunistov, sympatizantov, občanov, ktorí nesúhlasia so súčasným systémom v našej spoločnosti. V príjemnom prostredí, za prítomností čelných predstaviteľov KSS zo Slovenska a Ukrajiny, boli rozdiskutované mnohé súčasné pálčivé otázky. Diskutujúci sa dotkli aj takých tém, ktoré volali po zjednotení všetkých ľavicovo zmýšľajúcich v jeden celok a začali uvažovať nad spoločným postupom do budúcna. Na záber festivalu bol podávané guláš a bola rozložená partizánska vatra pri príležitosti pripomenutia si 72. výročia SNP. Festivalu sa zúčastnilo aj niekoľko členov SZPB a komunistov (členov i sympatizantov) vo veku od 5 do 92 rokov. Festival pripravila RR KSS Prešovského Kraja na čele so s. H. Polanskou, ktorý bol perfektne pripravený aj s kultúrnym programom. Kto sa ho nezúčastnil, môže ľutovať. Nižšie predkladám fotografie z uvedeného podujatia.

 
Mgr. Michal Vojník

Fotogaléria: Zamutov 27.08.2016

Záznamy: 1 - 12 zo 94
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kladenie vencov 5.5.2016 cintorín ČA Michalovce :

Záznamy: 1 - 12 zo 26
1 | 2 | 3 >>

Súťaž vo varení gulášu polit.strán-30.04.2016 Michalovce

Záznamy: 1 - 12 zo 60
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Poznáte toho pána poslanca NR SR?

Tak tento pán uprostred s mobilom v ruke je pán Novotný - poslanec NR SR za SDKÚ. Podozrivo sa dobre cítil pod prístreškom strany ŠANCA. Ešte nedávno som si myslel, že strana SKOK vznikla práve pre takýchto poslancov, ktorí pred nastávajúcimi voľbami preskakujú z jednotlivých strán. Ako vidieť pán poslanec chce dostať ďalšiu šancu, aby si mohol za pekné peniažky našich daňových poplatníkov, odsedieť ďalšie 4 roky v parlamente a nemusel za nič niesť zodpovednosť. Čo tak robiť niečo užitočnejšie, pán poslanec?

Zo sobranského vinobrania dňa 18.09.2015.

Čo myslíte, ktorá strana sa cíti byť najbohatšou? Dobre si prezrite nižšie fotografie a pochopíte. Najväčší priestor na vinobraní zaberala strana SIEŤ a mala i svoju vlastnú kapelu. Kto to všetko financuje? Chudobní občania, čo myslíte, s akými peniazmi strana SIEŤ hospodári? Ešte nedávno líder tejto strany bol obvinený z pokusu o daňový podvod. A to nie je všetko. Strana SIEŤ má v súčasnosti najviac bilboardov na Slovensku. Odkiaľ nabrala toľko peňazí? Niekedy u nás v televízii dávali seriál "NÁJDETE NÁS NA KAŽDOM KILOMETRI!" Strana SIEŤ zrejme bude natáčať pokračovanie tohto seriálu. Bude sa nazývať : "NÁJDETE NÁS NA KAŽDEJ KRIŽOVATKE!", lebo má svoje bilboardy nielenže na každom kilometri, ale snáď i na každej križovatke.

Občania SR, nezabudnite pri voľbách na zbohatlíkov! 

Súťaž vo varení gulášu-Sobrance 2015 :